Contact

Als je algemene vragen hebt over onze opleidingsschool, kun je gebruikmaken van het contactformulier.

Als je vragen hebt over een stage op een van onze scholen, kun je het beste contact opnemen met de schoolopleider(s) van de betreffende school. Hieronder vind je hun namen en e-mailadressen.

OSG Piter Jelles
Ida van der Velde, ivelde@pj.nl
Marion Jorissen, mjorissen@pj.nl
Catherine Kok, ckok@pj.nl

rsg de Borgen
Cees Verschoor, c.verschoor@rsgdeborgen.nl
Jildau Vrieswijk, j.vrieswijk@rsgdeborgen.nl

Dr. Nassau College
Ali Hoen,Onno Oord en Irene Doornbos,
schoolopleiders@dr.nassaucollege.nl

Stad & Esch
Monique Westerbeek, mwesterbeek@stadenesch.nl
Nienke Bonte, nbonte@stadenesch.nl

Neem contact met ons op

© 2020 Copyright - School of Education